Pacientu atsauksmes

Ligita Rence, Latvija, 2021

Man bija slikta pieredze, manam vīram ilgstoši bija problēmas ar muguru un kājām. Apmeklējām vairākus dakterus( neirologus, rehabilitilogus), bet tie izrādījās tablešu izrakstītāji.  Tagad arī mani piemeklēja šī nelaime. Par laimi gadījās zinošs cilvēks, kurš ieteica man konsultēties ar neiroķirurgiem. Tā arī nonācu pie Dr. R.Mikijanska. Apskatot manu MGR izmeklējuma rezultātu un noklausoties manas sūdzības, viņš nekavējoties ieteica operāciju. Man sāpēja krustu rajonā un  no rītiem pieceļoties, sāpes gāja pa kājām uz leju līdz pat sliktai dūšai. Ņemot vērā manus gadus es pat  nepieļāvu operācijas iespejamību. Bet nebija jau citas iespējas un es piekritu operācijai. Dakteris teica, ka vienu nakti pavadīšot slimnīcā un otrā dienā varēšot iet mājās. Un tā arī tas notika, es nespēju noticēt, ka otrā dienā kājas nesāpēja. Bet tagad gribu pastāstīt par to, kā strādā dakteri šai  slimnīcā. Man bija nozīmēta operācija no paša  rīta un operēs vēl dr. Šlēziņš. Bet bija gadījusies neatliekama operācija un man nācās pagaidīt. Vēlā pēcpusdienā  ienāca palāta dr. Mikijanskis, atvainojās  par operācijas atlikšanu, un viss man bija skaidrs bez vārdiem, cik grūts un sarežģīts tajā dienā ir bijis viņu darbs. Ticu, ka šajā  daudzprofilu slimnīcā ir arī citi dakteri, kuriem droši varat uzticēties un viņi jums noteikti palīdzēs.

Ligita Rence

Svetlana Gedola, Latvija, 2021

Šeit Jūsu pacientes meita, augustā veicāt operāciju mugurai, Valentīna Ruskule, 83 gadi.Gribam Jums no sirds pateikties! Trūkst vārdu, ar kuriem varētu izteikt mūsu pateicību! Tā kā Jūs arī teicāt, pēc 2 mēnešiem apmēram, sāka iet pavisam uz labo pusi. Šobrīd mamma jūtas ļoti labi, katru dienu vingro un iet staigāt (ar nūjām), pa mājām pārvietojas pavisam brīvi un viegli un visu laiku atcerās Jūs, Jūsu vārdus un ieteikumus. Lika man Jums uzrakstīt, no sirds pasveicināt un vēlreiz pateikt PALDIES! Es no savas puses gribu Jums pateikties par attieksmi, par iejūtību un sirsnīgumu, par Jūsu vārdiem “vecums nav diagnoze”, par cerību un drošības sajūtu.Zinot, ka ir tādi ārsti kā Jūs, gaišāks skats uz dzīvi.Paldies Jums un Jūsu komandai. 

Svetlana Gedola

Indra Špela, Auce, Latvija, 2021

Ļoti pateicos dakterim Jānim Šlēziņam, anesteziologam un visai komandai par operatīvi veikto diska trūces operāciju. Pateicoties ārstu profesionālajai darbībai, esmu atbrīvota no neciešamām sāpēm, kas ļāvis būtiski uzlaboties manas dzīves kvalitātei. Sirsnīgs paldies AIWA Clinic personālam par sniegto atbalstu pēc operācijas.

Indra Špela

Vjačeslavs Jančevskis, Daugavpils, Latvija, 2021

Грыжа диска позвоночника поясничная. С 05.02.21 сильние боли, пришлось принимать сильные обезболивающие лекарства. Плохо работала правая нога. Из за давления на нерв, проблема с туалетом.
После получения МРТ обратился в Neirokirurgi.lv к доктору Шлезиньшу. Получил полную консултациью. Увидил свою грыжу на мониторе с 3-х сторон. Операция была назначена через неделю в Aiwa Clinic.

Доктор Шлезиньш приходил и до операции и много раз после спросить про самочуствие. Операция прошла удачно, нога стала работать практическии сразу. Больших болей не было. Доктор и до операции и после неё объяснял все возможности и путь выздоровления. Я очень рад что у нас в Латвии есть такие доктора и можно получать хорошую медицинскую помощь. Потому что первий мой план после заболевания был уехать на операцию в Петербург или Беларусию. Но всё получилось намного лучше и у нас в Латвии. Спасибо!

Вячеславс Янчевскис

Skaidrīte Laizāne, Rēzekne, Latvija, 2021

Liels paldies dakterim Mikijanskim par veikto darbu. Pateicoties daktera konsultācijām un ieteikumiem es varēju tikt pie ārstēšanas un operācijas. Jauks, atsaucīgs un izpalīdzīgs personāls. Iespēja saņemt slēdzienu un atveseļošanās instrukcijas. Vēlreiz liels paldies Jums par darbu. Vēlu veselību, veiksmi un mīlestību!

Skaidrīte Laizāne

Līvija Millere, Cēsis, Latvija, 2021

Klīnikā ļoti laba, mūsdienīga atmosfēra. Māsiņas, māsu palīgi atsaucīgi, draudzīgi, ja vajag, visu paskaidro. Dakteris Šlēziņš – ļoti jauks. Visu sīki un smalki izskaidroja gan pirms operācijas, gan pēc. Nāca arī apjautāties par pašsajūtu. Visiem, kam problēmas ar muguru, iesaku klīniku AIWA. Saku lielu paldies par iejūtību, atsaucību visam kolektīvam. Lai izturība un spēks.

Līvija Millere

Leonora Bulatova, Rīga, Latvija, 2021

Izsaku lielu pateicību AIWA klīnikas neiroķirurgiem – dr. Raimondam Mikijanskim un dr. Jānim Šlēziņam, anesteziologam un visam atbalstošajam kolektīvam operācijas laikā un pēcoperācijas posmā. Paldies Jums par izdevušos muguras diska trūces operāciju.

Leonora Bulatova

Gunda Bungše, Sigulda, Latvija, 2021

Esmu ļoti pateicīga dr. Mikijanskim par ātru, iejūtīgu palīdzības saorganizēšanu. Gandrīz 4 mēnešu mocījos ar stiprām sāpēm kājās un beigās arī tirpšanu. Kolīdz nokļuvu pie dr. Mikijanska visas problēmas tika atrisinātas ātri un adekvāti. Arī manas lielās bailes par operāciju tika kliedētas. Un liels paldies arī “AIWA” personālam – ļoti laipnas, atsaucīgas māsiņas un māsu palīgi. Paldies arī fizioterapeitei par manu iekustināšanu un turpmākiem norādījumiem.

Gunda Bungše

Raimonds Gedertsons, Rīga, Latvija, 2021

Vēlos pateikties “AIWA” klīnikas mediķu personālam: Dr. Mikijanskim, Dr. Šlēziņam, anesteziologam, māsiņām, visiem, visiem par profesionālo attieksmi un darbu. Esmu priecīgs, ka sastapu šādu kolektīvu. Vēlu veiksmi turpmākā izaugsmē! Labais vienmēr uzvar!

Raimonds Gedertsons

Maija Salmiņa, Tukums, Latvija, 2021

Ar dr. Šlēziņu, mana pirmā tikšanās sanāca pirms nu jau 4.gadiem…konsultācija, un mugurkaula cistas izņemšana, lai varētu staigāt un nemocītu sāpes mugurā, kāju nejūtīgums utt…Jau tad pēc pirmās operācijas (kuru veica abi šie neiroķirurgi – Dr. Šlēziņš un Dr. Mikijanskis), viss bija veiksmīgi izdevies un man bija milzīgs gandarījums, ka nemokos vairāk ar sāpēm….
Taču tajā brīdī nezināju, ka mums sanāka tikties vēlreiz (un man piemīt niķis saglabāt mob. tel. numurus).
Pēc kāda laika (neizplūstot detaļās) simptomātika atgriezās un progresēja ar katru dienu.
Uztaisot MR sapratu, ka nav labi…Un metot kaunu pie malas (arī šajā Covid saspringtajā laikā) uzrakstīnu dr. Šlēziņam.
Mans izbrīns bija, ka man atbildēja, ka atcerējās manī savu operēto…uzaicināja uz konsultāciju, un verdikts bija- metāliskā konstrukcija ar diska implantu, skriemeļu stabilizēšana- man tas skanēja biedējoši, jautājumu bija daudz, taču atbildes, izskaidrošana no dr.Šleziņa puses, pārliecināja ka tas ir jādara.
Operācija nebija vienkārša, domāju, ka katru dienu tādas neveic….Taču to ko redzēju no šī dakteta puses, man liek domāt- ka mums ir iejūtīgi, uzmanīgi, profesionāļi savā jomā, jaunie dakteri.
Dakteris pret saviem pacientiem, ir tik uzmanīgs, ka pat vēlu vakarā brauca apraudzīt kā jūtos, pat esot mājās, vienmēr izrādīja interesi par atveseļošanos un kā notiek rehabilitācija, un laipni atbild uz varbūt nelaikā uzdotiem jautājumiem…
Vēlos, izteikt MULZĪGU PATEICĪBU, par attieksmi, par uzklausìšanu, par padarīto darbu!!!!
Sirsnīgs paldies👍🤗

Spodris Reinholds, Latvija, 2021

Iestājos AIWA klīnikā ar šausmīgām sāpēm, bija diska trūce. Dakteris Šlēziņš operatīvi noreaģēja un 10.02.21 jau biju palātā un tajā dienā bija arī operācija. Vakarā jutos jau daudz labāk, sāpes bija gandrīz izzudušas. Attieksme laba, dakteris izcils, kolektīvs atsaucīgs.

Spodris Reinholds

Valērijs Kirilovs, Latvija, 2021

Izcili speciālisti, ļoti sirsnīga visu darbinieku attieksme.

Valērijs Kirilovs

Wei Li, China, 2021

I wish I could’ve had a brilliant pen at my hand to express my gratitude enough to the Dr. Raimonds Mikijanskis. I am so lucky to encounter such good doctor to reinfuse my life with hope and passion.

I come from China, I have been suffering the illness of numbness, pins and needles in arms and hands and dizzy head for more than 10 years, quality of life slip by, replaced it by countless doctor visit. But not any doctor like Raimonds Mikijanskis was firmly convinced of what caused the illness. He consulted thoroughly my symptoms, ruled out cardiovascular and neurological problems, and had me MRI test, and he concluded that it was the spinal canal stenosis. Then he explained me where my spinal canal is out of shape, how to compress spinal cord and nerve in a very simple language and MRI image.

Only identified the problem can lead right treatment. Dr. Raimonds Mikijanskis decided to give me operation treatment.

The surgery took 3 hours, when I was pushed back to the ward, what I look different only is a less than 5 square inches of wound dress sticking on my right neck, it seemed nothing happened but long good sleep, meanwhile Dr. Mikijanskis and Dr. Slezins intensely carried out the surgery of anterior cervical discectomy and fusion at the levels of C4/5 and c5/ 6 ( ACDF) with 8mm height 5 degree lordotic Tristan R-PERK Ti-Coated cages.

The whole operation I felt no pain and fear. After surgery I felt well, no drainage pack, no high temperature, most importantly ages old problems on my hands and head immediately were gone away, like magic. There’s  mild pain at surgical site, that was expected and affordable. The wound is small and clean, no extra pills were taken, only one night stayed at the hospital, I WALKED out of the hospital the next day.

What miracle it was they delivered to me, I am not going to live low life any more, I can fully enjoy my life again! Millions thanks to Dr. Mikijanskis’s amazing medical skills and friendly, kind staff at Aiwa Clinic.

None

Andra, Tukums, Latvija, 2021

Liels paldies dr. Šlēziņam un viņa komandai par veikto operāciju, kas noritēja bez sarežģījumiem. Klīnikā patīkama atmosfēra, izpalīdzīgs, pozitīvs personāls. Tiek sniegta atgriezeniskā saikne un sīki izskaidrota pēcoperācijas atlabšanas gaita. Nerodas sajūta ka atrodos slimnīcā. Viss pārdomāts pacientu ērtībām. Noteikti iesaku.

Andra

Māris Voicišs, Latvija, 2021

Dakteris Raimonds Mikijanskis man veica muguras, jostas daļas operāciju. Paldies dakterim, jūtos labi. Nākošajā dienā pēc operācijas jau esmu uz kājām. Klīnikas personāls laipns un atsaucīgs. Visiem liels paldies un lai veicas!

Māris Voicišs

Alda Salaka, Latvija, 2021

Tā nu bija sanācis, ka atkal sākās nežēlīgas sāpes mugurā un labā kājā. Lietoju ļoti stipras pretsāpju zāles, nelīdzēja. Griezos pie simpātiskā, pretimnākošā dr. Raimonda Mikijanska, kurš man jau 2017. gadā palīdzēja. Domāju arī šoreiz palīdzēs blokādes. Dakteris uzreiz saprata, bez operācijas netikšu šoreiz cauri. Grūti bija saņemties, bet piekritu. Pēc operācijas jau vakarā jutos labi, sāpju nebija! No rīta, t.i. otrā dienā gan māsiņa, gan fizioterapeits pastāstīja kā pareizi no gultas piecelties. Piecēlos pareizi kājās un sāku staigāt – un man nekur nesāp. Tā sajūta man nav aprakstāma -tā ir laimes sajūta!
Visi klīnikas darbinieki ir iejūtīgi, pretimnākoši, atbalstoši – vienā vārdā sakot vienreizēji.
Mani operējošais dr. Mikijanskis ir Dakteris ar lielo burtu. Arī dakteris dr. Šlēziņš ir super dakteris.
Paldies Jums un visam klīnikas personālam.

7.01.21 Alda Salaka

Aivars Linde, Latvija, 2021

Man šo klīniku ieteica paziņas. Biju iedzīvojies stiprās sprandas un labās rokas sāpēs. Biju izmēģinājis dažādas ārstēšanās ar zālēm un dziļo blokādi, nekas nelīdzēja. Pieteicos vizītē pie Dr. J. Šlēziņa, visu izpētot dakters lēma par operāciju kakla skriemeļos. Tas bija tā vērts! Operācijas dienas vakarā jau sāpes rokā izzuda un tirpoņa pārgāja.
Klīnikas personāls ir atbalstoši iejūtīgs, palīdz jebkurā jautājumā. Paldies laipnajām sanitārēm un māsiņām.
Paldies Dakteriem (ar lielo burtu) – Dr. Jānim Šlēziņam un Dr. Mikijanskim!!!
Īsti PRO profesionāļi!!!
Paldies, paldies, paldies!!!

Vladislavs Ļeskovskis, Latvija, 2020

Bija operācija uz mugurkaulu. Operācija notiek ļoti ātri un kvalitatīvi. Otrā dienā biju jau uz kājām. Apkalpošana Aiwa klīnika ir augstā līmenī.

Ar cieņu,
Vladislavs
17.12.2020

Christopher Matthews, Northern Ireland, UK, 2020

I have suffered for 14 years following an injury at work and had no joy of a diagnosis until I went private in Belfast around 4 years ago to be told I needed ACDF surgery. I was put on the NHS waiting list and told it would be a 1 years wait. 4 years later and still no sign of the operation anytime soon, the surgeon advised me to either go private or source cross border operative care. With the cost of around £12000 – £14000 which we could not afford my wife sourced the procedure needed in Latvia and made contact with Mim.
Mim provided me with all the relevant documentation and in return I provided her with all she required. The date was set for two weeks later. Unfortunately due to covid, things were postponed for 3 weeks.
I had the operation 5 days ago and am now home. I can’t thank Dr Janis Slezins enough, the operation has been a success, he was very good at explaining the diagnosis and going through the MRI showing me where the damage was, he made time for me making sure I understood the procedure, he was very caring and thoughtful and looked after me well in a personal and courteous professional manner.
I am very pleased with the whole experience, it was very well done treating me with respect and ensuring I was a priority at all times.
The nursing staff were attentive, polite and caring.
The hospital was spotless and very clean.
Mim the Co ordinator was fantastic and made sure contact remained throughout.
Arturs was efficient with the organising of transport when required and took the time to explain the contract. Apart from that I didn’t see much of him when I was there.
The only negative was you had to ask for food, I never received a menu and
I needed a neck brace for traveling home and had to go and buy one myself the day after surgery as the hospital didn’t have one.
Overall I would recommend this to anyone needing the treatment. At the price the care and treatment you receive is first class.

Chris Matthews

None

Sintija Želve-Bergmane, Latvija, 2020

Man šo klīniku ieteica ģimenes ārsts. Biju iedzīvojusies stiprās muguras un kājas sāpēs. Un kā vienīgo veselības stāvokļa uzlabošanu dr. J. Šlēziņš ieteica diska trūces operāciju. Biju pārbaidījusies un stipri noraizējusies par to, kas mani sagaida. Pēc operācijas jūtos lieliski. Tas bija tā vērts! Sāpju simptomi izzuda jau pirmajā pēcoperācijas naktī. Nākamajā dienā jau cēlos augšā un sāku staigāt.
Klīnikas personāls ir vienreizējs, atbalstošs, pretimnākošs, iejūtīgs. Ikviens ir laipns pret nobijušos pacientu un atbild uz vismuļķīgākajiem jautājumiem ar izpratni. Paldies Jums visiem! Jūs mani izglābāt no sāpēm!
P.S. Vienīgi zvanot pirmo reizi uz reģistratūru, lai pieteiktos operācijai, no dispečera puses gribēju sagaidīt laipnāku attieksmi un izsmeļošākas atbildes. Pēc tam komunikācija bija laba.

N. Krasnova (pacients J.Bulavska), Rēzeknes nov., Latvija, 2020

Milzīgs paldies Dr.Mikijanskim!

Pirmās elektriskai strāvai līdzīgas sāpes sejas vienā pusē, asas durošas un neciešamas sāpes pie katra pieskāriena vai kustības manai mammai sākās 6 gadus atpakaļ. Tajā brīdī likās, tas taču ir tikai saaukstējums un tūlīt pāries, bet nē – stāvoklis kļuva aizvien sliktāks un sliktāks. Kilogrami no neēšanas, jo nevarēja pat atvērt muti, sāka straujiem soļiem kristies un mamma no korpulentas un sulīgas dāmas, kurai bija 52 gadi, ātri vien kļuva par vecu sačokurojusies vecenīti. Pazuda vēlme dzīvot, kaut ko darīt un tikai suns turēja viņu pie dzīvības un atturēja no pašnāvības.
Sešu gadu laikā mamma izmēģināja visu iespējamo – gan blokādes, gan adatu terapiju, gan gandrīz gada garumā lietots Finlepsin, no kura sākusies briesmīga alerģija.
Visu šo redzēt man bija ļoti sāpīgi. Jau trīs gadus atpakaļ internetā sameklēju atsauksmes par Dr. Mikijanski, izstāstīju mammai, pierakstīju uz konsultāciju, bet pēdējā brīdī mamma atteicās braukt uz magnētisko rezonansi un konsultāciju. Tajā brīdī man neizdevās viņu pārliecināt, ka viņai ir jāaizbrauc kaut uz konsultāciju.
Tomēr, kad zāles vairs nelīdzēja un alerģija no tām tikai uzņēma ātrumu, mamma sadūšojās un teica, ka viņa ir gatava aizbraukt uz manu piedāvāto konsultāciju pie Dr. Mikijanska. Izmantojot Google atradu vietu, kur Dr.Mikijanskis konsultē un elektroniski pierakstīju mammu uz pieņemšanu. Un tad līdz laimīgai dzīvei palika tikai daži soļi.
Konsultācija notika pēc mēneša, jo pa vidu vēl bija jāuztaisa magnētiskā rezonanse, un jau pēc divām nedēļām Dr.Mikijanskis nozīmēja operāciju. Operācija noritēja veiksmīgi, dakteris bija ļoti gādīgs, interesējās kā jūtās mammīte un vai sāpes ir pārgājušas. Un tiešām no sāpēm jau tajā pašā dienā pēc operācijas nebija ne miņas.
Esmu laimīga, ka mamma atkal smaida, runā bez apstājas, atguvusi dzīvesprieku, jūtas laimīga un grib dzīvot!
Vēlreiz izsaku milzīgu paldies Dr. Mikijanskim par mammītes atgriešanu mūsu dzīvē. Prieks, ka ir tādi ārsti, kas tiešām vēlas un spēj palīdzēt cilvēkiem. Aicinu cilvēkus nebaidīties no operācijām, neciest sāpes un vērsties pie profesionāliem dakteriem, tādiem kā R.Mikijanskis. Arī citiem cilvēkiem iesaku tieši šo dakteri!

Velga Lejniece, Latvija, 2020

Atsauksme par ārstēšanos AIWA clinic. Es Velga Lejniece, 79 gadi veca, operējos klīnikā 2x, jo bija lieli sarežģījumi ar muguru. Mani nevienā slimnīcā neņēmās operēt, jo teica, ka jādzīvo tālāk. Tad ģimenes ārsts Dr. Dzalbs ieteica griezties pie dak. Šlēziņa. Viņš uzreiz pateica, ka man nepieciešamas divas operācijas, pirmā bija 14. oktobrī, gāja diezgan grūti, jo stipri sāpēja labā gūža, tas varbūt tāpēc, ka labā gūža, celis un stilbs bija operēti.
Otro reizi mani operēja 25. no. Viss bija ļoti labi. Šodien 26. nov. braukšu mājās.
Par visu, kas ar mani ir noticis esmu ļoti, ļoti apmierināta.
Paldies! Paldies!
Velga

Ligita T., Talsi, Latvija, 2020

Šā gada 11. novembrī Aiwa Clinic man tika veikta neiroķirurģiska mugurkaula operācija, kas, manuprāt, izdevusies labi.
Ļoti patika neiroķirurga R. Mikijanska attieksme pret mani kā pacienti, izskaidrojot to kādēļ operācija nepieciešama, kā tā tiek plānota, kas no tā mainīsies, gan arī ieinteresētībā kā es kā pacients jūtos pēc operācijas, kas arī ir svarīgi.
Tā kā liels paldies!
Klīnikas darbinieku, t.i. māsu, māsu palīgu un pārējo attieksme ļoti profesionāla, laipna, ātra.
Visiem paldies!

Grāmatvede Ligita T., Talsi

Aigars Uzulēņš, Rīga, Latvija, 2019

Mani sauc Aigars. Gribu dalīties ar savu pieredzi muguras sāpju uzveikšanā.
Man bija ilgstošas muguras sāpes, kuras izraisīja mugurkaula disku trūce. Sāpēja ne tikai mugura jostas daļā, bet arī labā kāja. Blakus sāpēm bija arī tirpšana un krampji muskuļos, kas apgrūtināja igdienas gaitas. Es ar grūtībām devos uz darbu, jo kustības bija ierobežotas, biju līks un greizs.

Tika izmēģinātas dažādas metodes sāpju uzveikšanā, manuālista pakalpojumi, ārstnieciskā vingrošana, dažādas zāļu terapijas, blokādes ,epidurālās blokādes, skeneru terapija. Visos šajos procesos rezultāts bija īslaicīgs vai bez izmaiņām.

Kopā ar Dr. J.Šlēziņu konsultējoties un izrunājot problēmu,veicot dažādas izmeklēšanas, tika pieņemts lēmums veikt operāciju diska trūces novēršanai.
Un tā 2019.gada 2.janvārī Dr.Jānis Šlēziņš veica man operāciju diska trūces novēršanai un nospiesto nervu saknīšu atbrīvošanai. Operācija noritēja veiksmīgi un jau pēc dažām stundām mana ilgstošā problēma bija atrisināta.
Otrajā dienā pēc iestāšanās klīnikā un veiktās manipulācijas es patstāvīgi piecēlos no gultas un bez jebkādiem traucējumiem devos uz mājām. Mugurkaulā kā arī kājā sāpes bija beigušās, krampji pazuduši un tirpšana arī. Protams brūce mugurā mazliet lika par sevi manīt, bet tas ir sīkums salīdzinot sāpes no disku trūces.
Liels paldies Dr. Jānim Šlēziņam un viņa komandai par izdarīto darbu,kā arī pārējam klīnikas personālam ,māsiņām viņu attieksme bija visnotaļ pozitīva un optimistiska kas deva drošibas sajūtu atrodoties klīnikā Aiwa.

Pēc četrām nedēļām es sāku apmeklēt fizioterapeitu un nodarboties ar ārstniecisko vingrošanu,un atjaunoties pēc operācijas.

Jau pēc trim mēnešiem varēju pilnvērtīgi atgriezties darbā un jāpiebilst, kad es strādāju fiziski smagu darbu.

Šobrīd es pilnvērtīgi baudu dzīvi bez sāpēm un kustības ierobežojumiem.

Novēlu visiem kam ir problēma ar muguras sāpēm doties pie Dr.Jāņa Šlēziņa uz konsultāciju un nedzīvot sāpēs tas ir to vērts.

None

A.B., Latvija, 2020

Gribu sirsnīgi pateikties dakterim R. Mikijanskim, kas mani uzklausīja ar manām lielajām problēmām, kas saistītas ar muguru. Sāpes bija briesmīgas, brīžiem nevarēju paiet, tad dakteris teica, ka jāoperē.

16.09. iestājos klīnikā “Aiwa”, kur man veica muguras operāciju dakteris Mikijanskis. Otrā dienā jau cēlos un staigāju, sāpes pazuda, kā nebijušas. Liels, liels paldies dakterim R. Mikijanskim un novēlu tā turpināt tiešām palīdzēt cilvēkiem. Liels paldies visam personālam par iejūtīgumu un laipnību.

Ar cieņu,A.B.

L.J., Latvija, 2020

Доктора внимательные, быстро нашли причину моей боли.
Операцию сделали в клинике Аива, профессионально.
Уход после операции отличный- все добродушные, внимательные. Кормили вкусно. Все было хорошо, спасибо докторам и всему медперсоналу.

Л.Й.

Jānis Vaivods, Latgale, 2020

Teikt varu tikai labu par šo klīniku un personālu, kas šeit strādā. Lielākais paldies ārstam Jānim Šlēziņam par atbrīvošanu no manām mokām ar kurām dzīvoju apmēram gadu. Iesaku visiem, kas mokās ar muguras sāpēm (manā gadījumā tās bija mokošas sāpes labā kājā), nemociet sevi, dodaties pēc palīdzības pie labiem ārstiem. Es iesaku AIWA Clinic un ārstu Jāni Šlēziņu! Paldies!!!

Jānis Vaivods

S.G., Latvija, 2020

Paldies “Aiwa” klīnikai un dakterim Šlēziņam par veikto operāciju diska trūces novēršanai. Sadarbība starp ārstu un klīniku notika operatīvi. Tika sniegtas arī telefonkonsultācijas. Klīnikā laipns personāls. Operācija no rīta un nākamajā dienā jau devos mājās.

Iesaku cilvēkiem muguras problēmu gadījumos vērsties pie kvalificēta neiroķirurga, kāds ir dakteris Šlēziņš.

S.G.

Aina Apsīte, Latvija, 2020

Paldies “Aiwa Clinic” darbiniekiem par operatīvo darbu. Viss personāls ir tik atsaucīgs, uzmanīgs, smaidošs un izdarīgs. Milzīgs paldies dakterim Mikijanskim par man veikto muguras operāciju, tā atdodot cerību uz pilnvērtīgu dzīvi.

Aina Apsīte

Mr G R. from Northern Ireland

I would be glad to provide a review of the service I received with neurospineriga.

I was having difficulty walking any more than 25 yards when the pain in my legs and back meant that I had to sit for a few minutes before I could begin again.

I was eventually diagnosed with a L4/5 Spinal canal stenosis confirmed by way of an MRI Scan by the NHS, and was told that I would have to wait three years for surgery. Not satisfied with this wait I searched on the internet and came across the neurospineriga website which offered a solution within a few weeks at a much reduced cost than private surgery at home, approximately half the price.

I contacted Mim Dickens the U.K. patient coordinator for neurospineriga and was blown away with her organisational skills. She arranged everything I needed in Riga with the help of Artur the facilitator, from taxis to and from the airport, hotel and clinic. The hotel accommodation was excellent and the clinic was second to none with my own private room. This was all arranged during the Covid-19 difficulties.

The spinal decompression surgery was performed by Mr Janis Slezins and
Mr Raimond Mikijanskis both excellent neurosurgeons. And after three days and a session with the physiotherapist I was discharged.

The staff in the clinic were friendly and professional and the care I received was superb.

My walking has improved over the short period since my surgery and the prognosis is good.

I would recommend Neurospineriga Aiwa Clinic for any required Neurosurgery for their high quality, their speed of carrying out the surgery and the cost factor.

Mr G R. from Northern Ireland

None

Elizabeth P., Belfast, Northern Ireland, 2020

In August 2020 I visited Aiwa Clinic in Riga to have a back operation on my spine. I arrived with some trepidation as I did not know what standards to expect. I entered the clinic and found the place to be excellent both in cleanliness and care. The nurses took great care of me and nothing was any bother to them.

The surgeon, Raimonds Mikijanskis, who was to carry out the operation visited me in my room the day before the operation and spent over an hour explaining all aspects of the operation to me and my husband which put both of our minds at great ease. After the operation the care I received could not have been better. I was visited after the operation on two occasions by the surgeon who again explained how it had gone again putting my mind at rest.

My experience overall was one of great satisfaction in both the operation and the treatment by all the staff. I would not hesitate to go back in the future should I need any further medical care.

Thank you all.

Elizabeth (Preater)

None

Reinis Štoferts, Kandava, Latvija, 2020

Paldies Dr. Šlēziņam par ļoti labi paveikto operāciju un konsultāciju. Paldies arī Aiwa klīnikas darbiniekiem par laipnu uzņemšanu un aprūpēšanu.

Iesaku arī citiem, ja jānovērtē tad 5 zvaigznes no 5!!!

Ar cieņu, Reinis Štoferts

Aīda, medmāsa, Tukuma nov., Latvija, 2020

Mani 2019. gada vasarā piemeklēja slimība – sāka sāpēt stipri kreisā kāja, mocījos 2 mēnešus, līdz beidzot nevarēju piecelties no gultas. Mani darba kolēģi ieteica griezties klīnikā “Aiwa” pie Dr. Šlēziņa vai Dr. Mikijanska. Viņi jau tur bija operēti un ārstēti. “Noķēru” Dr. Mikijanski Talsu veselības centrā, tiku konsultēta un nozīmēta operācija.

Operācija bija veiksmīga, varu teikt tikai visu to labāko par klīnikas darbiniekiem – vienreizēja iejūtība, laipna attieksme, nepārtraukta meddarbinieku uzraudzība. Un abi jaunie dakterīši – ne tikai izskatīgi un šarmanti, bet arī jau ar lielu pieredzi, redzams, ka strādā ar interesi un savs darbs patīk.

Es iesaku droši pacientiem griezties pēc augsti kvalificētas palīdzības klīnikā “Aiwa”.

Lai nezūd darba spars un gribēšana palīdzēt!

Ar visu cieņu,

Medmāsa Aīda no “Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcas” Tukuma novadā

Ausma K., 70 gadi, pensionāre, Cēsis Latvija, 2020

Liels paldies dr. Mikijanskim un Dr. Šlēziņam par man veikto mugurkaula 2 cistu operāciju.

Pirms operācijas nevarēju ne gulēt, ne sēdēt, ne paiet – jo sāpes kājā bija neizturamas uz 9-10 ballēm. Vakar tika veikta operācija – šodien jau staigāju bez klibošanas, kāja nemaz nesāp. Pilnīga fantastika, ja kāds cits stāstītu – neticētu, ka tā var būt.

Lai veselība visiem klīnikas darbiniekiem – anesteziologam D. Seimuškinam, fizioterapeitei Evijai, māsiņām, sanitārītēm.

Šeit patiešām jutos kā Eiropas pensionāre. Priecājos, ka man bija tāda iespēja šeit tikt pie veselības.

Ausma K. Cēsīs

Regīna Borcova, Rēzekne, Latvija, 2020

Я искренне и бесконечно благодарна доктору Микиянскому за удачно проведенную операцию по удалению менингиомы. Обойдя все риски которые были и избавив меня от полной потери зрения, которая стремительно наступала из-за опухоли. Я рада, что еще есть высоко квалифицированные специалисты. Вы единственный нейрохирург, который не побоялся взяться за очень сложный случай, в то время когда другие отказались меня оперировать.

С Уважением Регина Борцова г.Резекне

L.M., Liepāja, Latvija, 2020

Esmu klīnikā pirmo reizi. Viss šajā klīnikā sakārtots, un bez panikas un steigas. Laipns personāls un māsiņas. Visu parādīs, visu izskaidros. Šajā klīnikā veica muguras operāciju, paldies Dr. Mikijanskim, paldies visai komandai!

Paldies, ka šeit strādā cilvēki, kuriem rūp mūsu pacientu veselība.

L.M. Liepājā

Lidija Kacare, Dagda, Latvija, 2019

Cien. Dr. R. Mikijanski!

Raksta Jums nesenā paciente Lidija.

Vēlos no sirds pateikties par Jūsu zelta rokām, veicot manas muguras operāciju 2019.gada 27.februārī.
Ar pārliecību varu teikt, ka Jūs esat sirsnīgs, laipns, uzticību rosinošs un, pats galvenais, augsti kvalificēts specialists.
Esmu pateicīga ne tikai par izsmeļošajām konsultācijām pirms operācijas un veiksmīgi veikto nebūt ne vienkāršo neiroķirurģisko operāciju, bet arī par Jūsu līdzdalību, rūpēm, konsultācijām un atbalstu arī atveseļošanās procesā.

Paldies par Jūsu darbu un doto iespēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

Novēlu Jums, Dr. Mikijanski, spēku, izturību, stipru veselību un profesionālo izaugsmi!

Lidija Kacare Dagdā

Ilga Frīdenberga, Talsi, Latvija, 2020

Vislielākā pateicība dakterim Raimondam Mikijanskim par manas kājas saglābšanu, lai tā varētu funkcionēt. Paldies visam personālam – fizioterapeitei, māsiņām, sanitārēm (vārdus diemžēl nezinu). Attieksme pret pacientu vienkārši lieliska! Paldies visam Aiwa kolektīvam!

Ilga Frīdenberga

Brigita Pukse, Carnikava, Latvija, 2019

2019.gada 13.februārī privātajā ķirurģijas klīnikā “AIWA” man tika veikta mugurkaula operācija – revīzijas operācija, kuras ietvaros tika veikta spinālā kanāla un nervu saknīšu dekompresija jostas daļai, TPF sistēmas pagarināšana uz dekompresētu blakus segmentu, tika izmantota expendium transpedikulārās fiksācijas sistēma.

Pirms operācijas ilgstoši cietu briesmīgas sāpes mugurā, kuru dēļ manas kustības un spēja veikt ikdienas mājas un darba pienākumus bija ierobežota, savukārt pretsāpju medikamenti nepalīdzēja.

Operācija noritēja veiksmīgi, klīnikas “AIWA” personāls bija atsaucīgs, profesionāls un kompetents. Tagad, pēc operācijas, nejūtu sāpes mugurā, esmu atsākusi fiziskas aktivitātes fizioterapeita uzraudzībā un man nav bijusi nepieciešamība lietot pretsāpju medikamentus.

Vēlos izteikt pateicību neiroķirurgiem Jānim Šlēziņam un Raimondam Mikijanskim par veikto darbu, lielisko profesionālo un gādīgo attieksmi.

Ar cieņu,

Brigita Pukse

Raimonds Viļums, Latvija, 2019

Lai katram, kam dzīvē tomēr gadās vajadzība pēc neiroķirurga, paveicas satikties ar tādu kā Dr.Raimonds Mikijanskis. Runā tiešu valodu, un saka kā ir un pasaciņām nebaro. Pats galvenais ir arī iejūtīgs un veic savu darbu pārliecināti un profesionāli. Kaut visi ārsti Latvijā būtu tādi.

Sigita Fedotova, Latvija, 2019

Paldies dr R.Mikijanskim un viņa komandai, par iespēju dzīvot atkal pilnvērtīgu dzīvi.

Julian Kennedy, Ballymena Northern Ireland, UK, 2018

From my initial contact with my patient coordinator in the UK to getting my surgery done there was only a matter of a few short weeks. I filled in the forms to request a refund for surgery via NHS. The patient coordinator in Riga was excellent and looked after me very well. The clinic, the staff and my surgeon Dr Janis Slezins are all first class and the facilities were excellent. A little minor grump is that unlike UK hospitals/clinics they do not stick to meal times rigidly and that a few of the nurses had rather poor English. A little pointer, it would be nice to see a long handled picker up and a long shoe horn added to the package.

On the whole an amazing service that I would highly recommend to anyone. Do rememember that if travelling from the Uk to bring travel plug adapters for phones, laptops etc. Hotel was superb, great location in the heart of Riga.

Terence Elliot, Derbyshire, UK, 2018

Amazingly stunned by the high quality of service and care that I was given from this outstandingly skilled surgical team!! I thoroughly recommend it.

Valentīna Bažānova, Latvija, 2019

Pateicība no Valentīnas, visam Aiwas klīnikas kolektīvam, it sevišķi ārstējošajiem neiroķirurgiem Raimondam Mikijanskim un Jānim Šlēziņam.

Viss ļoti operatīvi tika izskaidrots un laipnība, kas izstaro no viņiem, jau dod veselību. Nebaidaties no operācijām, tas viss dzīvē atmaksājas! Lai jums visiem laime smaida un nepagurst rokas.

John Cawley, Ireland, 2019

I was diagnosed with C6-C7 prolapse disc and osteophytes (bone spurs). This was in Ireland where I paid privately for my MRI scan. I had immense pain from my 3 left fingers, arm, elbow and shoulder. Recently it proved unbearable and the pain medication was not working any longer leaving me unable to work.

For the first time in five years the pins & needles in my fingers has gone, it peaking at it’s worst on our recent last holiday. The cost for this type of surgery in Ireland is 13,500 Euros and a pre existing condition in my case would not be covered by our private healthcare providers. The hospital waiting list is in excess of a year. My partner researched online for surgery in Europe and made contact with Mim Dickens the patient coordinator and I am thankful for that even though I was a little sceptical to start with. Everything was excellent start to finish. We were walked through the whole process by Mim, surgeon and team. They were very accommodating with dates. Our transfers were smooth to our beautiful 4 star hotel in the heart of Riga. The clinic was great and we can’t thank enough Mim, Artur, Dr Janis Slezins and Dr Raimonds Mikijanskis our surgeons the Drs nurses and staff for looking after us. If your considering ACDF SURGERY or any other surgery for that matter contact Mim Dickens. A massive thank you to all at Aiwa Clinic!

None

Oliver Stothert, Manchester, UK, 2019

I have suffered with sciatica pains for over five years and tried a vast array of treatments until surgery was the only route left for me to try. I came across the Aiwa clinic in Riga, Latvia and it had great reviews, the prices reasonable and any of my initial fears of having surgery abroad were totally unfounded!

The staff at the clinic were all very polite, caring, knowledgeable and efficient. Ever step of the way.

My surgeon Dr Janis Slezins is clearly an expert in Neurosurgery. He talked me through the procedure very clearly and in very great detail. I am absolutely delighted with my outcome of my surgery am can now say that I am in no pain at all after such a long time.

I recommend Aiwa Clinic to anyone considering this surgery!

Pēteris Daņiļenko, Valmiera, 2019

Vēlos izteikt lielu pateicību neiroķirurgam Raimondam Mikijanskim, anestēziologam Dr. Bārtulim un visam ķirurģiskās nodaļas kolektīvam. Man gandrīz gadu bija nepanesamas sāpes labajā kājā. Apbraukāju daudzus ķirurgus, neviens tā īsti negribēja operēt. Es jau cilvēks gados var būt dažāds iznākums: ratiņkrēsls, būs jāliek stieņi utt. Laiks iet. Sāpes arvien neciešamākas. Ko darīt? Tad man ieteica aizbraukt uz konsultāciju pie neiroķirurga Mikijanska. Viņš iedrošināja uz operāciju. Es uzticējos. Un tā 18.09.19.bija operācija,19.09.19 nostājos uz savām kājām-tikai jau bez sāpēm, bez ratiņkrēsla un bez stieņiem!!! Vēlreiz liels paldies Dakterītim! Cilvēki ar līdzīgām problēmām-nebaidaties viņam uzticēties! Lai Dievs dod Jums cienījamais Mikijanska kungs veselību, spēku, vēlmi vienmēr palīdzēt cietējiem! Ar cieņu Pēteris Daņiļenko,Valmierā. Tagad vislaimīgākais cilvēks!!!

Olga Nikolajeva, Tukums, Latvija, 2019

Vēlos izteikt pateicību Dr. R. Mikijanskim un Dr. J. Šlēziņam par augsto profesionalitāti, uzmanību un laipnību.
Jūs esat labākie !!!
Īpašs paldies – Raimondam Mikijanskim !
Jūsu pozitīva un optimistiska attieksme dod drošības sajūtu!
Labsirdība, rūpes un vēlme vienmēr palīdzēt ir tas, kas pacientiem grūtā situācijā vajadzīgs.

Novēlu Jums izturību, stipru veselību un profesionālo izaugsmi!

Sveiciens visforšākam ārstam!

Mark Langhammer, Belfast, Northern Ireland, 2019

I attended Aiwa Clinic in Riga for lumbar spine decompression surgery.

The experience was excellent and seamlessly organized through UK co-ordinator Mim Dickens.

The surgeon, doctors and staff were meticulous and communicated everything well, with very good English language skills.

I was greeted at the airport, taxied to the hotel (1 night) and then to the clinic – and even taxied back to the airport!

The staff are attentive, and Aiwa has a family feel to it. It could not have been made easier for me.

On day one, post operation the physio instructed on post-operative exercises. I was walking again after a of recuperation.

The rooms are spotlessly clean. I could not find any fault, and can thoroughly recommend Aiwa to others.

None

Karina Pozņakova, Rīga, Latvija, 2019

Liels paldies Dr. Šlēziņam un Dr. Mikijanskim par ārstēšanu, par talantu, par cilvēcisku attieksmi pret pacientu! Kaut visi dakteri būtu tik profesionāli un tik sirsnīgi!

Aīda Silmane, Tukums, Latvija, 2019

Mani 2019. gada vasarā piemeklēja slimība – sāka sāpēt stipri kreisā kāja, mocījos 2 mēnešus līdz beidzot nevarēju piecelties no gultas. Mani darba kolēģi ieteica griezties klīnikā “Aiwa” pie Dr. Šlēziņa vai pie Dr. Mikijanska. Viņi jau tur bija operēti un ārstēti. “Noķēru” Dr. Mikijanski Talsu veselības centrā, tiku konsultēta un nozīmēta operācijai. Operācija bija veiksmīga, varu teikt tikai visu to labāko klīnikas darbiniekiem -vienreizēja iejūtība, laipna attieksme, nepārtraukta meddarbinieku uzraudzība. Un abi jaunie dakterīši ne tikai sirsnīgi un šarmanti – bet arī jau ar lielu pieredzi, redzams, ka strādā ar interesi un savs darbs patīk. Es iesaku pacientiem – droši griezties pie augsti kvalificētas palīdzības klīnikā “Aiwa”. Lai nezūd darba spars un gribēšana palīdzēt.

Ar visu cieņu – medmāsa Aīda no “Irlavas Sarkanā Krusta” slimnīcas Tukuma novadā.

None

A. Avotiņa, Madona, Latvija, 2019

Paldies gan Dr.Mikijanskim, gan arī Dr.Šlēziņam!

Dr.Mikijanskis veica operāciju, savukārt Dr.Šlēziņš bija tas, kas uzveda uz “pareizā ceļa” un iedrošināja. Abiem esmu pateicību parādā.

Sākums bija grūts un nezināms. Manai mammītei palika arvien sliktāk un sliktāk, elektriskai strāvai līdzīgas sāpes sejas vienā pusē, asas durošas un neciešamas sāpes pie katra pieskāriena, pat vēja pūtiena vai lietus piles. Pat no smaida. Negāja vairs ārā vējainā vai lietainā laikā, jo sāpes bija nepanesamas. Nevarēja nomazgāt seju tajā pusē vienu dienu, otru dienu, nedēļu, mēnesi… Apmeklēja bieži ģimenes ārstu un neirologu – tika izrakstītas un lietotas zāles Finlepsin. Mēnešiem, gadiem, līdz tās vairs nepalīdzēja.

Es neesmu ārsts un neko nezinu, bet es nevarēju vairs mierīgi noskatīties, kā allaž priecīgais cilvēks paliek arvien nomāktāks un raudulīgs, kā viņu pārņem izmisums un bezcerība. Vajadzēja atrast “īsto ārstu”. Es sāku rīkoties – izmantoju Google, atradu šo mājaslapu (paldies par to!), pat palasīju ārzemju pētījumus angļu valodā, lai kaut cik saprastu šo metodi salīdzinājumā ar citiem variantiem – nerva destrukciju vai operāciju ar kibernazi. Apmeklēju vēl citus neiroķirurgus.

Tomēr Dr.Mikijanskis un arī Dr.Šlēziņš mani iedrošināja uz šo izvēli un es to nenožēloju – pēc operācijas sāpes uzreiz pazuda un nekādas sejas paralīzes neuzradās. Operācija noritēja bez sarežģījumiem un pēc trim dienām jau izrakstīja mājās. Mana mammīte atkal smaida un priecājas, atguvusi dzīvesprieku, jūtas laimīga un grib dzīvot. Nožēloju, ka nerisināju situāciju jau agrāk, ka uzticējos tiem ārstiem, kas tikai Finlepsin izraksta. Ka nepadomāju, ka mammīte nedzīvojas internetā un nelieto Google, jo viņai jau 78 “vasariņas”, ka viņai jāpalīdz, un ka “īstos” ārstus vajag meklēt un var atrast.

Paldies, ka tādi ir un tepat Latvijā, zinoši un prasmīgi starptautiska mēroga speciālisti! Ieteiktu arī ģimenes ārstiem un neirologiem par viņiem uzzināt un pacientiem piedāvāt alternatīvas tabletēm, kuras ar laiku vairs nepalīdz.

Dzintra Stračinska, Valmieria, Latvija, 2020

Pateicība un atsauksme.

Mani sauc Dzintra Stračinska, esmu no Valmieras.

Ar Clinic Aiwa ārstiem speciālistiem iepazinos pēc Valmieras slimnīcas neiroloģes Bennitas Zeltiņas kundzes rekomendācijām jau 2016. gadā, bet manas neveiksmes pēc iepriekšējās muguras operācijas valsts slimnīcā 2008. gadā, man bija paniskas bailes, bet tad, kad ar katru gadu zaudēju spējas staigāt un lielās sāpes, gribējās vēl darīt visu iespējamo, tāpēc 12. septembrī pieteicos uz konsultāciju pie daktera Raimonda Mikijanska, laipna, sirsnīga, populāra daktera. Izskatot manu magnētisko rezonansi jau 13. septembrī atrados Clinic “Aiwa”, un tika veiktas dziļās blokādes, pēc tam 17. oktobrī notika vēlreiz konsultācija, un 30. oktobrī blokādes tika veiktas otro reizi. Man pazuda asās sāpes, nedzēru vairs stiprās pretsāpju zāles. Bet lai varētu staigāt tika nozīmēta muguras stenozes operācija. Bailes jau biju pārvarējusi ārstu kolektīva uzticība visā mani pārliecināja. Paldies dakterim anesteziologam Fjodoram Korčņevam, kas neskatoties uz manām problēmām ar sirsniņu, apsveicami veica anesteziloģijas pasākumus.

Paldies visam ārstu un māsu kolektīvam par laipnību, smaidu un lielo uzmanību, ko es, vienkāršs pacients dzīves labākajos pensionāres 75. gados saņēmu. Ārstu Raimonda Mikijanska un Jāņa Šlēziņa zināšanas augsta standarta operāciju veikšanai, es atguvu spēju staigāt. Pirms operācijas kliboju, nejutu kreiso kāju, pat pēdu, bet šodien, 6. februārī, es jūtu visu kāju, pēdu, varu paiet. Paldies dakteriem.

Clinic “Aiwa” ir augstas klases klīnika, kurā strādā izcili ārsti ar augsti attīstītu operāciju tehniku.

Pati Clinic “Aiwa” ir gaumīgi iekārtota, par tādu servisu varētu priecāties visās mūsu valsts slimnīcās, kā arī būtu no kā mācīties no māsu un ārstu kolektīva attieksmes pret pacientiem. Ne jau savas laimes pēc mēs esam spiesti vērsties ārstniecības iestādēs.

Pacienti, ja jūs moka muguras sāpes, nevarat pagulēt vai paiet, no sirds iesaku apmeklēt šīs klīnikas ārstus speciālistus, saņemsiet visus labākos ieteikumus un kvalitatīvu ārstēšanu. No pateicībām redzams, ka šajā klīnikā ārstējas arī daudzi ārzemnieki.

Clinic Aiwa ir plaša profila ārstniecības iestāde gan redzes, ginekoloģijas, ķirurģiskas u.c. operācijas. Esiet drosmīgi, ārstējaties. Visu labu vēlot, Dzintra Stračinska.

None

Nadežda Vosekalne, Daugavpils, Latvija, 2020

Я благодарна судьбе, что свела меня с доктором Раймондом Микиянскис. Уже при первой встрече появилась надежда на выздоровления. Просто вера в доктора с первой минуты знакомства. Прошло чуть побольше месяца и меня прооперировали. Операция прошла успешно.

Большая благодарность доктору и всему коллективу клинике.

В клинике очень теплое отношение к пациентам. После операции это очень важно.

Всем огромное спасибо.

С уважением, Надежда Восекалне.

None