Pacientu atsauksmes

Pacientu atsauksmes

Aigars Uzulēņš, Rīga, Latvija, 2019

Mani sauc Aigars. Gribu dalīties ar savu pieredzi muguras sāpju uzveikšanā.
Man bija ilgstošas muguras sāpes, kuras izraisīja mugurkaula disku trūce. Sāpēja ne tikai mugura jostas daļā, bet arī labā kāja. Blakus sāpēm bija arī tirpšana un krampji muskuļos, kas apgrūtināja igdienas gaitas. Es ar grūtībām devos uz darbu, jo kustības bija ierobežotas, biju līks un greizs.

Tika izmēģinātas dažādas metodes sāpju uzveikšanā, manuālista pakalpojumi, ārstnieciskā vingrošana, dažādas zāļu terapijas, blokādes ,epidurālās blokādes, skeneru terapija. Visos šajos procesos rezultāts bija īslaicīgs vai bez izmaiņām.

Kopā ar Dr. J.Šlēziņu konsultējoties un izrunājot problēmu,veicot dažādas izmeklēšanas, tika pieņemts lēmums veikt operāciju diska trūces novēršanai.
Un tā 2019.gada 2.janvārī Dr.Jānis Šlēziņš veica man operāciju diska trūces novēršanai un nospiesto nervu saknīšu atbrīvošanai. Operācija noritēja veiksmīgi un jau pēc dažām stundām mana ilgstošā problēma bija atrisināta.
Otrajā dienā pēc iestāšanās klīnikā un veiktās manipulācijas es patstāvīgi piecēlos no gultas un bez jebkādiem traucējumiem devos uz mājām. Mugurkaulā kā arī kājā sāpes bija beigušās, krampji pazuduši un tirpšana arī. Protams brūce mugurā mazliet lika par sevi manīt, bet tas ir sīkums salīdzinot sāpes no disku trūces.
Liels paldies Dr. Jānim Šlēziņam un viņa komandai par izdarīto darbu,kā arī pārējam klīnikas personālam ,māsiņām viņu attieksme bija visnotaļ pozitīva un optimistiska kas deva drošibas sajūtu atrodoties klīnikā Aiwa.

Pēc četrām nedēļām es sāku apmeklēt fizioterapeitu un nodarboties ar ārstniecisko vingrošanu,un atjaunoties pēc operācijas.

Jau pēc trim mēnešiem varēju pilnvērtīgi atgriezties darbā un jāpiebilst, kad es strādāju fiziski smagu darbu.

Šobrīd es pilnvērtīgi baudu dzīvi bez sāpēm un kustības ierobežojumiem.

Novēlu visiem kam ir problēma ar muguras sāpēm doties pie Dr.Jāņa Šlēziņa uz konsultāciju un nedzīvot sāpēs tas ir to vērts.

fbt

Lidija Kacare, Dagda, Latvija, 2019

Cien. Dr. R. Mikijanski!

Raksta Jums nesenā paciente Lidija.

Vēlos no sirds pateikties par Jūsu zelta rokām, veicot manas muguras operāciju 2019.gada 27.februārī.
Ar pārliecību varu teikt, ka Jūs esat sirsnīgs, laipns, uzticību rosinošs un, pats galvenais, augsti kvalificēts specialists.
Esmu pateicīga ne tikai par izsmeļošajām konsultācijām pirms operācijas un veiksmīgi veikto nebūt ne vienkāršo neiroķirurģisko operāciju, bet arī par Jūsu līdzdalību, rūpēm, konsultācijām un atbalstu arī atveseļošanās procesā.

Paldies par Jūsu darbu un doto iespēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

Novēlu Jums, Dr. Mikijanski, spēku, izturību, stipru veselību un profesionālo izaugsmi!

Lidija Kacare Dagdā

Brigita Pukse, Carnikava, Latvija, 2019

2019.gada 13.februārī privātajā ķirurģijas klīnikā “AIWA” man tika veikta mugurkaula operācija – revīzijas operācija, kuras ietvaros tika veikta spinālā kanāla un nervu saknīšu dekompresija jostas daļai, TPF sistēmas pagarināšana uz dekompresētu blakus segmentu, tika izmantota expendium transpedikulārās fiksācijas sistēma.

Pirms operācijas ilgstoši cietu briesmīgas sāpes mugurā, kuru dēļ manas kustības un spēja veikt ikdienas mājas un darba pienākumus bija ierobežota, savukārt pretsāpju medikamenti nepalīdzēja.

Operācija noritēja veiksmīgi, klīnikas “AIWA” personāls bija atsaucīgs, profesionāls un kompetents. Tagad, pēc operācijas, nejūtu sāpes mugurā, esmu atsākusi fiziskas aktivitātes fizioterapeita uzraudzībā un man nav bijusi nepieciešamība lietot pretsāpju medikamentus.

Vēlos izteikt pateicību neiroķirurgiem Jānim Šlēziņam un Raimondam Mikijanskim par veikto darbu, lielisko profesionālo un gādīgo attieksmi.

Ar cieņu,

Brigita Pukse

Raimonds Viļums, Latvija, 2019

Lai katram, kam dzīvē tomēr gadās vajadzība pēc neiroķirurga, paveicas satikties ar tādu kā Dr.Raimonds Mikijanskis. Runā tiešu valodu, un saka kā ir un pasaciņām nebaro. Pats galvenais ir arī iejūtīgs un veic savu darbu pārliecināti un profesionāli. Kaut visi ārsti Latvijā būtu tādi.

Sigita Fedotova, Latvija, 2019

Paldies dr R.Mikijanskim un viņa komandai, par iespēju dzīvot atkal pilnvērtīgu dzīvi.

Julian Kennedy, Ballymena Northern Ireland, UK, 2018

From my initial contact with my patient coordinator in the UK to getting my surgery done there was only a matter of a few short weeks. I filled in the forms to request a refund for surgery via NHS. The patient coordinator in Riga was excellent and looked after me very well. The clinic, the staff and my surgeon Dr Janis Slezins are all first class and the facilities were excellent. A little minor grump is that unlike UK hospitals/clinics they do not stick to meal times rigidly and that a few of the nurses had rather poor English. A little pointer, it would be nice to see a long handled picker up and a long shoe horn added to the package.

On the whole an amazing service that I would highly recommend to anyone. Do rememember that if travelling from the Uk to bring travel plug adapters for phones, laptops etc. Hotel was superb, great location in the heart of Riga.

Terence Elliot, Derbyshire, UK, 2018

Amazingly stunned by the high quality of service and care that I was given from this outstandingly skilled surgical team!! I thoroughly recommend it.

Valentīna Bažānova, Latvija, 2019

Pateicība no Valentīnas, visam Aiwas klīnikas kolektīvam, it sevišķi ārstējošajiem neiroķirurgiem Raimondam Mikijanskim un Jānim Šlēziņam.

Viss ļoti operatīvi tika izskaidrots un laipnība, kas izstaro no viņiem, jau dod veselību. Nebaidaties no operācijām, tas viss dzīvē atmaksājas! Lai jums visiem laime smaida un nepagurst rokas.

John Cawley, Ireland, 2019

I was diagnosed with C6-C7 prolapse disc and osteophytes (bone spurs). This was in Ireland where I paid privately for my MRI scan. I had immense pain from my 3 left fingers, arm, elbow and shoulder. Recently it proved unbearable and the pain medication was not working any longer leaving me unable to work.

For the first time in five years the pins & needles in my fingers has gone, it peaking at it’s worst on our recent last holiday. The cost for this type of surgery in Ireland is 13,500 Euros and a pre existing condition in my case would not be covered by our private healthcare providers. The hospital waiting list is in excess of a year. My partner researched online for surgery in Europe and made contact with Mim Dickens the patient coordinator and I am thankful for that even though I was a little sceptical to start with. Everything was excellent start to finish. We were walked through the whole process by Mim, surgeon and team. They were very accommodating with dates. Our transfers were smooth to our beautiful 4 star hotel in the heart of Riga. The clinic was great and we can’t thank enough Mim, Artur, Dr Janis Slezins and Dr Raimonds Mikijanskis our surgeons the Drs nurses and staff for looking after us. If your considering ACDF SURGERY or any other surgery for that matter contact Mim Dickens. A massive thank you to all at Aiwa Clinic!

image_edited

Oliver Stothert, Manchester, UK, 2019

I have suffered with sciatica pains for over five years and tried a vast array of treatments until surgery was the only route left for me to try. I came across the Aiwa clinic in Riga, Latvia and it had great reviews, the prices reasonable and any of my initial fears of having surgery abroad were totally unfounded!

The staff at the clinic were all very polite, caring, knowledgeable and efficient. Ever step of the way.

My surgeon Dr Janis Slezins is clearly an expert in Neurosurgery. He talked me through the procedure very clearly and in very great detail. I am absolutely delighted with my outcome of my surgery am can now say that I am in no pain at all after such a long time.

I recommend Aiwa Clinic to anyone considering this surgery!

Pēteris Daņiļenko, Valmiera, 2019

Vēlos izteikt lielu pateicību neiroķirurgam Raimondam Mikijanskim, anestēziologam Dr. Bārtulim un visam ķirurģiskās nodaļas kolektīvam. Man gandrīz gadu bija nepanesamas sāpes labajā kājā. Apbraukāju daudzus ķirurgus, neviens tā īsti negribēja operēt. Es jau cilvēks gados var būt dažāds iznākums: ratiņkrēsls, būs jāliek stieņi utt. Laiks iet. Sāpes arvien neciešamākas. Ko darīt? Tad man ieteica aizbraukt uz konsultāciju pie neiroķirurga Mikijanska. Viņš iedrošināja uz operāciju. Es uzticējos. Un tā 18.09.19.bija operācija,19.09.19 nostājos uz savām kājām-tikai jau bez sāpēm, bez ratiņkrēsla un bez stieņiem!!! Vēlreiz liels paldies Dakterītim! Cilvēki ar līdzīgām problēmām-nebaidaties viņam uzticēties! Lai Dievs dod Jums cienījamais Mikijanska kungs veselību, spēku, vēlmi vienmēr palīdzēt cietējiem! Ar cieņu Pēteris Daņiļenko,Valmierā. Tagad vislaimīgākais cilvēks!!!

Olga Nikolajeva, Tukums, Latvija, 2019

Vēlos izteikt pateicību Dr. R. Mikijanskim un Dr. J. Šlēziņam par augsto profesionalitāti, uzmanību un laipnību.
Jūs esat labākie !!!
Īpašs paldies – Raimondam Mikijanskim !
Jūsu pozitīva un optimistiska attieksme dod drošības sajūtu!
Labsirdība, rūpes un vēlme vienmēr palīdzēt ir tas, kas pacientiem grūtā situācijā vajadzīgs.

Novēlu Jums izturību, stipru veselību un profesionālo izaugsmi!

Sveiciens visforšākam ārstam!

Mark Langhammer, Belfast, Northern Ireland, 2019

I attended Aiwa Clinic in Riga for lumbar spine decompression surgery.

The experience was excellent and seamlessly organized through UK co-ordinator Mim Dickens.

The surgeon, doctors and staff were meticulous and communicated everything well, with very good English language skills.

I was greeted at the airport, taxied to the hotel (1 night) and then to the clinic – and even taxied back to the airport!

The staff are attentive, and Aiwa has a family feel to it. It could not have been made easier for me.

On day one, post operation the physio instructed on post-operative exercises. I was walking again after a of recuperation.

The rooms are spotlessly clean. I could not find any fault, and can thoroughly recommend Aiwa to others.

53_edited

Karina Pozņakova, Rīga, Latvija, 2019

Liels paldies Dr. Šlēziņam un Dr. Mikijanskim par ārstēšanu, par talantu, par cilvēcisku attieksmi pret pacientu! Kaut visi dakteri būtu tik profesionāli un tik sirsnīgi!

Aīda Silmane, Tukums, Latvija, 2019

Mani 2019. gada vasarā piemeklēja slimība – sāka sāpēt stipri kreisā kāja, mocījos 2 mēnešus līdz beidzot nevarēju piecelties no gultas. Mani darba kolēģi ieteica griezties klīnikā “Aiwa” pie Dr. Šlēziņa vai pie Dr. Mikijanska. Viņi jau tur bija operēti un ārstēti. “Noķēru” Dr. Mikijanski Talsu veselības centrā, tiku konsultēta un nozīmēta operācijai. Operācija bija veiksmīga, varu teikt tikai visu to labāko klīnikas darbiniekiem -vienreizēja iejūtība, laipna attieksme, nepārtraukta meddarbinieku uzraudzība. Un abi jaunie dakterīši ne tikai sirsnīgi un šarmanti – bet arī jau ar lielu pieredzi, redzams, ka strādā ar interesi un savs darbs patīk. Es iesaku pacientiem – droši griezties pie augsti kvalificētas palīdzības klīnikā “Aiwa”. Lai nezūd darba spars un gribēšana palīdzēt.

Ar visu cieņu – medmāsa Aīda no “Irlavas Sarkanā Krusta” slimnīcas Tukuma novadā.

atsauksme10_edited

A. Avotiņa, Madona, Latvija, 2019

Paldies gan Dr.Mikijanskim, gan arī Dr.Šlēziņam!

Dr.Mikijanskis veica operāciju, savukārt Dr.Šlēziņš bija tas, kas uzveda uz “pareizā ceļa” un iedrošināja. Abiem esmu pateicību parādā.

Sākums bija grūts un nezināms. Manai mammītei palika arvien sliktāk un sliktāk, elektriskai strāvai līdzīgas sāpes sejas vienā pusē, asas durošas un neciešamas sāpes pie katra pieskāriena, pat vēja pūtiena vai lietus piles. Pat no smaida. Negāja vairs ārā vējainā vai lietainā laikā, jo sāpes bija nepanesamas. Nevarēja nomazgāt seju tajā pusē vienu dienu, otru dienu, nedēļu, mēnesi… Apmeklēja bieži ģimenes ārstu un neirologu – tika izrakstītas un lietotas zāles Finlepsin. Mēnešiem, gadiem, līdz tās vairs nepalīdzēja.

Es neesmu ārsts un neko nezinu, bet es nevarēju vairs mierīgi noskatīties, kā allaž priecīgais cilvēks paliek arvien nomāktāks un raudulīgs, kā viņu pārņem izmisums un bezcerība. Vajadzēja atrast “īsto ārstu”. Es sāku rīkoties – izmantoju Google, atradu šo mājaslapu (paldies par to!), pat palasīju ārzemju pētījumus angļu valodā, lai kaut cik saprastu šo metodi salīdzinājumā ar citiem variantiem – nerva destrukciju vai operāciju ar kibernazi. Apmeklēju vēl citus neiroķirurgus.

Tomēr Dr.Mikijanskis un arī Dr.Šlēziņš mani iedrošināja uz šo izvēli un es to nenožēloju – pēc operācijas sāpes uzreiz pazuda un nekādas sejas paralīzes neuzradās. Operācija noritēja bez sarežģījumiem un pēc trim dienām jau izrakstīja mājās. Mana mammīte atkal smaida un priecājas, atguvusi dzīvesprieku, jūtas laimīga un grib dzīvot. Nožēloju, ka nerisināju situāciju jau agrāk, ka uzticējos tiem ārstiem, kas tikai Finlepsin izraksta. Ka nepadomāju, ka mammīte nedzīvojas internetā un nelieto Google, jo viņai jau 78 “vasariņas”, ka viņai jāpalīdz, un ka “īstos” ārstus vajag meklēt un var atrast.

Paldies, ka tādi ir un tepat Latvijā, zinoši un prasmīgi starptautiska mēroga speciālisti! Ieteiktu arī ģimenes ārstiem un neirologiem par viņiem uzzināt un pacientiem piedāvāt alternatīvas tabletēm, kuras ar laiku vairs nepalīdz.

Dzintra Stračinska, Valmieria, Latvija, 2020

Pateicība un atsauksme.

Mani sauc Dzintra Stračinska, esmu no Valmieras.

Ar Clinic Aiwa ārstiem speciālistiem iepazinos pēc Valmieras slimnīcas neiroloģes Bennitas Zeltiņas kundzes rekomendācijām jau 2016. gadā, bet manas neveiksmes pēc iepriekšējās muguras operācijas valsts slimnīcā 2008. gadā, man bija paniskas bailes, bet tad, kad ar katru gadu zaudēju spējas staigāt un lielās sāpes, gribējās vēl darīt visu iespējamo, tāpēc 12. septembrī pieteicos uz konsultāciju pie daktera Raimonda Mikijanska, laipna, sirsnīga, populāra daktera. Izskatot manu magnētisko rezonansi jau 13. septembrī atrados Clinic “Aiwa”, un tika veiktas dziļās blokādes, pēc tam 17. oktobrī notika vēlreiz konsultācija, un 30. oktobrī blokādes tika veiktas otro reizi. Man pazuda asās sāpes, nedzēru vairs stiprās pretsāpju zāles. Bet lai varētu staigāt tika nozīmēta muguras stenozes operācija. Bailes jau biju pārvarējusi ārstu kolektīva uzticība visā mani pārliecināja. Paldies dakterim anesteziologam Fjodoram Korčņevam, kas neskatoties uz manām problēmām ar sirsniņu, apsveicami veica anesteziloģijas pasākumus.

Paldies visam ārstu un māsu kolektīvam par laipnību, smaidu un lielo uzmanību, ko es, vienkāršs pacients dzīves labākajos pensionāres 75. gados saņēmu. Ārstu Raimonda Mikijanska un Jāņa Šlēziņa zināšanas augsta standarta operāciju veikšanai, es atguvu spēju staigāt. Pirms operācijas kliboju, nejutu kreiso kāju, pat pēdu, bet šodien, 6. februārī, es jūtu visu kāju, pēdu, varu paiet. Paldies dakteriem.

Clinic “Aiwa” ir augstas klases klīnika, kurā strādā izcili ārsti ar augsti attīstītu operāciju tehniku.

Pati Clinic “Aiwa” ir gaumīgi iekārtota, par tādu servisu varētu priecāties visās mūsu valsts slimnīcās, kā arī būtu no kā mācīties no māsu un ārstu kolektīva attieksmes pret pacientiem. Ne jau savas laimes pēc mēs esam spiesti vērsties ārstniecības iestādēs.

Pacienti, ja jūs moka muguras sāpes, nevarat pagulēt vai paiet, no sirds iesaku apmeklēt šīs klīnikas ārstus speciālistus, saņemsiet visus labākos ieteikumus un kvalitatīvu ārstēšanu. No pateicībām redzams, ka šajā klīnikā ārstējas arī daudzi ārzemnieki.

Clinic Aiwa ir plaša profila ārstniecības iestāde gan redzes, ginekoloģijas, ķirurģiskas u.c. operācijas. Esiet drosmīgi, ārstējaties. Visu labu vēlot, Dzintra Stračinska.

atsauksme20

Nadežda Vosekalne, Daugavpils, Latvija, 2020

Я благодарна судьбе, что свела меня с доктором Раймондом Микиянскис. Уже при первой встрече появилась надежда на выздоровления. Просто вера в доктора с первой минуты знакомства. Прошло чуть побольше месяца и меня прооперировали. Операция прошла успешно.

Большая благодарность доктору и всему коллективу клинике.

В клинике очень теплое отношение к пациентам. После операции это очень важно.

Всем огромное спасибо.

С уважением, Надежда Восекалне.

WhatsApp Image 2020-atsauksme00